AFFINITY PROGRAMLARI

IBS uluslararası sigortacılık deneyimini, müşterileriniz ve sizin için müşteri bağlılığını arttıracak avantajlı programlar yaratmak için kullanıyor.

İhtiyacınıza özel sigorta ürünlerinin tasarlanması, müşterileriniz için katma değer yaratacak kampanyaların planlanması, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın en uygun koşullar ile sigorta satın alabilecekleri interactive satış kanallarının oluşturulması için çözümler üretiyoruz.

Şirketiniz için oluşturulan özel programlar sayesinde, risklerinizi en doğru secenekler ve avantajlı fiyatlar ile teminat altına alıyoruz.

Sizlere aşağıdaki sigorta ürünleri dışında ihtiyacınıza uygun tailor-made ürünler de tasarlıyoruz;

• Ferdi Kaza Sigortaları

• Sağlık, Acil Sağlık, Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları,

• Seyahat Sigortaları,

• İşsizlik ve Fatura Koruma Sigortaları

• Konut ve Eşya Sigortaları,

• Kasko, Trafik Sigortaları

• Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları

• Genişletilmiş garanti, Cep telefonu ve Akıllı Cihaz Koruma Sigortaları

Siz de IBS’in uluslararası sigortacılık deneyiminden faydalanmak, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın memnuniyetini arttırmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

NEDEN IBS ?

Müşteriye Hizmet

IBS Finansal Sigortalar ve Özel Riskler ekibi uzun süredir müşterilerimze optimum özel hizmet ve destek sağlamaya odaklanmıştır. Uzun vadeli müşteri ilişkileri, olağanüstü kalite ve duyarlı hizmet, uzman tavsiyeleri, düzenli iletişim ve tam bütünlük üzerine inşa edilirken, müşterilerimize sağlanan değeri garanti etmektedir. Ana sorumluluğumuz, tüm ilişkilerimizde açık ve dürüst olmaktır.

Taahhüdümüz

Kurumsal ve Ticari müşterilerimize, uluslararası risk programlarının karmaşıklığını ve gereksinimlerini anlayan özel bir ekipten kişisel bir hizmet almayı taahhüt ederiz. Kapsamın genişliği, belgelerin kalitesi, rekabetçi prim, yasal gereksinimler ve risk yönetimi uzmanları, müşterilerimizin sigorta ve reasürans ihtiyaçlarını bize emanet etmelerinin nedenleri arasındadır.

Piyasa Tecrübemiz

Müşterilerimize dinamik ve rekabetçi bir uluslararası sigorta pazarına erişim sağlayarak, sigorta primi maliyetlerindeki potansiyel farklılıklardan küresel olarak faydalanmalarını sağlarız. IBS Finansal Sigortalar ve Özel Riskler ekibi en iyi kapsamı sağlama konusunda engin bilgi ve deneyime sahiptir.

Bağımsız ve Özel Sermaye

Özel sermaye ve bağımsız bir dünya lideri sigorta ve reasürans Lloyd's brokeri olarak UIB, tarafsız bilgiler ve güncel öneriler sunar. Pro-aktif bir şirket içi talep yönetimi ve politikası sunma taahhüdümüz, müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sağlamak için büyük önem taşımaktadır.

Hızlı ve Efektif Çözüm

IBS Finansal Sigortalar ve Özel Riskler ekibi hızlı ve efektif çözümler sunarak, müşteri ihtiyaçlarına, yapılarına ve stratejik hedeflerine uygun, kişiye özel çözümler sunmamızı sağlar. Müşterilerimiz, en zorlu gereksinimlerine hızlı bir şekilde cevap vermek için son derece duyarlı uzmanlarımıza ve onların bilgi zenginliğine kolay erişimden yararlanmaktadır.

Üstün Hasar Hizmeti

Deneyimli hasar ekibimiz, kompleks zararları ele alma konusunda engin deneyime sahiptir. Tüm talepler Londra'daki uzman ekip çerçevesindeyönetilir ve hiçbir talep hizmetimiz dış kaynaklı ( outsource ) değildir. Orijinal bildirimden talep ödemesine kadar sürecin tüm yönlerini kapsayan detaylı bir hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

Gülsev Duran

Affinity Programları Başkan Yardımcısı
E: Gulsev.Duran@ibsbroker.com
T: +90-212-272 45 72 (151)